top of page

hakkımızda / about us

MUHARREM KOL
yönetim kurulu başkanı / chairman 

     Amasya'da doğmuş ve yaşamış biri olarak; bu zamana kadar planladığım her projede, doğduğum bu kente ve hemşerilerime karşı sorumluluklarım olduğu bilinciyle hareket etmeye çalıştım. Planladığım her projenin asıl amacı; maddi kazançtan öte Amasya ve Amasyalıların yaşam tarzına katkı sağlamak olmuştur.

     Bu bağlamda sahibi bulunduğum Kol İnşaatın bu zamana kadar ürettiği projelerin ortak özellikleri; çocuk parkları, otoparklar, sorunsuz alt yapılar, sosyal alanlar, erken teslimler, güvenirlik, işçilik ve malzemedeki kalite ile; detaylara estetiğe, sağlamlığa, müşteri memnuniyetine verdiği önem olarak öne çıkmıştır.

     KOL İNŞAAT ailesinin aralıksız olarak 25 yıla yakın aynı sektörde başarıyla devam etmesinin ve bu alanda sektörünün lideri olabilmesinin sebebi de yıllardır bu anlayışla çalışmasıdır. 

      As someone who was born and lived in Amasya; I have tried to act with the consciousness that I have responsibilities towards this city and its nurses in every project I have planned until this time. 
   The main objective of every project I plan is; contributed to the lifestyle of Amasya beyond financial gain.

    In this context, the common characteristics of the projects Kol Construction has produced up to this time are; children's parks, parking lots, trouble free sub-structures, social spaces, early deliveries, reliability, workmanship and quality in the materials; detailed aesthetics, robustness and customer satisfaction.

     KOL CONSTRUCTION family has been continuing successfully in the same sector for almost 25 years without interruption, and above mentioned philosophy has been going on for years.

EKİBİMİZ/our team
genel müdür / general manager
mimar / architect
muhasebe / accounting
GALİP GÜLTEKİN
ŞEYMA KOL
GÜROL KARA
Max Reinert
bottom of page